PIASECZNO MOJE MIASTO

Informacja o inwestycji

Książęcy Zakątek to kameralny budynek w zielonej części Piaseczna przy ulicy Książąt Mazowieckich 4, w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, tuż obok Konstancina. Lokalizacja ta łączy walory cichej i zielonej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta.
Budynek został zaprojektowany w kształcie litery „U”, skrzydła wschodnie i zachodnie są czterokondygnacyjne, część środkowa trzykondygnacyjna, w środku jest przestrzenny, wewnętrzny dziedziniec z estetycznym układem zieleni i małą architekturą. Główne wejście do budynku oraz wjazd do garażu podziemnego zlokalizowane są od ul. Książąt Mazowieckich.
W budynku znajdują się 32 lokale mieszkalne, zróżnicowane pod względem wielkości od 42-121 m². Wszystkie mieszkania łączą w sobie estetykę i funkcjonalność, a przestronny rozkład pomieszczeń pozwala na dowolną aranżację przestrzeni. Do lokali na parterze przynależą ogródki, które można indywidualnie zagospodarować. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony, a na ostatnim piętrze duże tarasy. Większość lokali jest eksponowana na dwie strony świata.
Kameralny układ mieszkań - od 2 do 4 lokali na piętrze, dwie nowoczesne windy, ładnie doświetlone i szerokie klatki schodowe, gwarantują komfort mieszkania w przyjaznym otoczeniu.
Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii przyrody, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.
Budowa zakończona grudzień 2014r.

Copyright © Przedsiębiorstwo Inwestycyje Sp. z o.o.
Design Park - tworzenie stron www